Září 2009

Automatic v Čechách!

20. září 2009 v 14:42 | °oOKaCzEnKaOo° |  News

Singl 'Automatic' se dostal už i do českých hitparád, takže jetli chcete kluky podpořit, tak jako v předchozích letech, hlasujte.
T-Music chart (Klip je mezi novinkami)
Ujdeto (Automatic - 18. místo)

100% Tokio Hotel -> 45 minut TH v Prime Time!

20. září 2009 v 14:33 | °oOKaCzEnKaOo° |  News
So "100% Tokio Hotel" RTL zveřejní své další úspěšné vydání "100 procent". Tokio Hotel jsou populární fenomén 2000-cích let. Kričící fanoušci, vyprodané koncerty v celém světě a cena za cenou - ze školní skupiny z Magdeburgu se stala hlasem celé teenie generace.

Dvojčata Bill a Tom Kaulitz, Gustav Schäfer a Georg Listing se poznali v roce 2001 a založili skupinu Devilish. V roce 2003 jich objevil hdobný producent Peter Hoffman. První singl Tokio Hotel, "Duch den Monsun", vystřelil z nuly na první místo německých hitparád již první týden po vydání v srpnu 2005. Se svým albem prolomily každé rekordy v prodejnosti a dostali všechny důležité hudební ocenění. V březnu 2008 ale přišel šok - Bill se musel podrobit operaci hlasivek. Plánované vystoupení v Evropě a Severní Americe musely být odloženy a skupina se obávala, zda bude Billův hlas po operaci stejný a zda vůbec bude moci zpívat. Po úspěšném uzdravení dostali Tokio Hotel v září 2008 za tvrdou práci v USA zaslouženou odměnu. Na MTV Video Music Awards v Los Angeles byli oceněni cenou za nejlepšího nováčka. Celá Amerika oslavuje novou "německou pop senzaci". Koncerty jsou vyprodané a základna fanoušků povšimnutí hodná.

RTL vykreslí velmi emotivní portrét skupiny, která vypráví o svých úspěších i neúspěších. Vedle archivním materiálu ukáže RTL i dosud nezveřejněný filmový materiál. Ke slovu se navíc dostanou i fanoušci, přátelé a spolucestující.

16. 10. 2009: RTL - 100 Prozent Tokio Hotel (22:15 - 23:15)


Tokio-Bill: Spravedlivý trest pro stalkery!

20. září 2009 v 13:51 | °oOKaCzEnKaOo° |  Rozhovory
V rozhovoru pro MSN STAR LOUNGEmluví kluci o svém životě v centru dění.

Sláva má i své temné stránky. To kluci z Tokio Hotel zjistili hned po jejich raketovém vzestupu v roce 2005. Skupina stalker dívek je na začátku roku doslova pronásledovala a Bill (20), Tom (20) , Georg (22) a Gustav (20) tak zjistili, že už nikdy nebudou ti obyčejní kluci - teď chtějí spravedlnost. "Doufáme, že za to co ti lidé udělali dostanou také spravedlivý trest" řekl frontman Bill Kaulitz pro MSN rozhovor.

Tokio-dvojčata slaví narozeniny

Sters kolem stalkerek měl být pozadím toho, co se stalo v Hamburku začátkem dubna letošního roku, kde Tom Kaulitz uhodil mladou dívku. Situace se vystupňovala poté co byl fyzicky napaden člen rodiny Kaulitzů. Kapela reagovala žalobou na stalkers.

Tokio-Georg: "Ano, mám přítelkyni"

V rozhovoru STAR LOUNGE Bill vzpomíná na tuto 'drsnou dobu'. "Nejhorší pro nás bylo, že to byl náš soukromý život...nemáme skoro žádné soukromí...nejhorší je to s našimi rodinami a přáteli...sami to nejlépe nemůžeme zvládnout. Rozhodli jsem se vést tento život na veřejnosti, ale chceme chránit naše rodiny a přátele." řekl Bill

Tokio-Bill: "Chci najít pravou lásku"

Je pravděpodobné, že ti lidé budou za své chování zodpovědni, protože stalking je trestný čin. V Německu jsou za to až 3 roky odnětí svobody. Kluci však počítají s tím, že by se mohli znovu stát obětmi prehnané fan-lásky.

Bill Kaulitz: Tak jsem napsal nové hity pro Tokio Hotel

"Myslím, že se tomůže stát zas a znovu. Nikdy nejste pořádně v bezpečí. Ale my se prostě a jednoduše snažíme jít dál. Je jasné, že se tím nenecháme jen tak zastrašit. Jsou to samozřejmě věci, které nejso moc příjemné a které se mohou klidně opakovat. Myslím, že to je ale bohužel věc, které je prostě s úspěchem spojena." řekl Bill dále.3 styles of Tom's cornrows

15. září 2009 v 11:50 | °oOKaCzEnKaOo° |  Kaulitz-Trümper I.Tom pro Dream' Up

15. září 2009 v 11:39 | °oOKaCzEnKaOo° |  Kaulitz-Trümper I.


Jste Automatic šampion?

12. září 2009 v 10:20 | °oOKaCzEnKaOo° |  Články
Poražte hodiny a staňte se novým Automatic šampionem. Běžte na CosmoGIRL.com a hrajte Tokio Hotel naprosto novou AUTOMATIC hru! Dokonce můžete vzít tohle udělátko a vložit to na svoji vlastní stránku - jednoduše klikněte na SHARE tlačítko u hry, získejte kód a zkopírujte to na svou vlastní stránku!

Tokio Hotel: Music Mix interview

12. září 2009 v 10:11 | °oOKaCzEnKaOo° |  Články


Dvojčata, kterým právě bylo dvacet jsou nejnovějším německým exportem. Bill a Tom Kaulitzovi jsou polovinou emo-popové čtyřky Tokio Hotel a s vydáním jejich druhého alba Humanoid tento říjen, Evropské superhvězdy podle všeho dobudou Ameriku.
Proč je tahle kapela Hot Topc Deutschlanders na přední pozici ligy? Možná je to kvůli zpěváku Billu Kaulitzovi, který má tak nějak Robert Smith make-up a Mad Max punk módní styl. Nebo je kombinace dvojčat (a spojených duší) v kapele opravdovým emo kouzlem?
Mluvili jsme s nimi o Tomově tajném hip-hopovém nahrávání, Billovou posedlostí Twilight, a proč svoji kapelu pojmenovali po městě, ve kterém nikdy nebyli.

Přemýšleli jste někdy nad tím, že skončíte takhle rychle úspěšní?
Bill: Ne, nikdy jsme to neočekávali. Jsme z malé vesnice a není tam žádný hudební byznys. Nikdy jsme to nečekali - byl to hodně veselý a šťastný moment a jsme naprosto šťastní, že jsme v tom dostali šanci. Nikdy za tím nebyl žádný plán. Jenom jsme dělali naši věc a byli dobří.

Změnil nějak úspěch přístup k psaní muziky? Jdete někdy do studia s pocitem, "Měl bych zkusit napsat hit"?
Bill: Snažíme se dát tlak stranou. Není dobré, když si ve studiu říkáte, "Oh, musím napsat hit jako Monsoon nebo tak". Prostě jdete vpřed a píšete své vlastní myšlenky. Snažíte se dělat věci, které milujete a myslím, že je to vždy dobré. Když se vám líbí, co jste udělali, tak je to dobré.

Tome, slyšel jsem, že jsi do hip-hopu - snažil by ses to někdy připojit do svého zvuku?
Tom: Někdy - máme domácí studio - někdy tajně dávám dohromady nějaké zvuky, nějaké kytarové zvuky a takové věci, ale nikdy jsem to nezkoušel do naší muziky. A nejsem tak dobrý rapper, takže jsem to nezkoušel. Možná jednou, možná za deset let nebo tak, ale teď, ne, není to v plánu.

Když vystupuješ v angličtině, tak to zní docela přirozeně, ale musíš přemýšlet nad každou slabikou když zpíváš?
Bill: Na začátku, u první anglické nahrávky, to pro mě bylo těžké, protože jsem perfekcionista a opravdu jsem chtěl, aby to znělo přirozeně a ne jako od Němce, který se snaží zpívat anglicky. Takže mi to zabralo nějaký čas ve studiu, ale teď už je to u mě v pořádku. Byl to jako začátek Tokio Hotel. Před deseti lety jsme s tímhle začali - začali jsme s angličtinou a němčinou - ale ty anglické byly tak špatné. Nebylo to v angličtině dobré, trochu trapné. Ale teď jsem si na to opravdu zvyknul. Když jsem na podiu, tak je to moje píseň.

Taky máš velmi výrazný vzhled. Jsou v tom nějaké módní vzory?
Bill: Nemyslím si to. Nikdy jsem neměl vzor nebo tak. Ale jako dítě jsem miloval všechny ty upírské filmy, takže možná, že to mě ovlivnilo.

Líbí se vám upíří popularita Twilight a všeho kolem?
Bill: Yeah, opravdu tenhle film miluji. Každý o tom mluvil a já byl velmi opožděný. Já o tom filmu nevěděl a potom každý, "To musíš vidět, to musíš vidět!" a já byl takový "Okay, okay". A potom jsem letěl do LA a viděl jsem ten film v letadle a je opravdu, opravdu dobrý.

Být bratři, hlavně dvojčata, dělá to cestování a nahrávání snadnější, nebo spolu nějak soutěžíte?
Tom: Myslím, že je to možná obojí, ale je to pro nás naprosto normální být spolu. Máme vždy stejné přátelé, stejné zájmy a všechno. Jsme prostě, víte, spolu 24 hodin, každý den.
Bill: A já nemůžu - my nemůžeme - žít jeden bez druhého. Jsme pořád spolu. Jsme jako jedna osoba a jako spojené duše. Ani nemusíme mluvit.
Tom: Ale když se pereme, tak je to opravdu pořádný boj. Bereme všechno, co najdeme, jako stoly a židle a všechno. Bojujeme.
Bill: Ale není to tak často, většinou jsme jako jedna osoba.

Je tu něco, co jste neudělali jako kapela, ale rádi byste?
Tom: Yeah, chceme hrát v Tokiu.
Bill: Nikdy jsme nebyli v Tokiu, takže to je jedna věc. A chceme hrát světové turné, je to pro nás takový sen.

Tak proč máte takovou lásku k Tokiu, když jste tam nikdy nebyli, co to pro vás znamená?
Bill: Myslím, že jsme o něm pouze slyšeli a je to obrovské město a samozřejmě, že taky cool zní, "Tokio" zní prostě cool. Takže to byl hlavní důvod proč jsme ho vybrali.
Tokio Hotel ve Stockholmu (08.09.2009)

12. září 2009 v 9:56 | °oOKaCzEnKaOo° |  Články


V 7:30 hodin jsem přišel do NRJ studia v Munichbrewery v Södermalm. Již tam bylo 80 dívek, které s očekáváním a nadějí čekali na to, jak zahlédnout kapelu.
Media byla samozřejmě taky pilná. Někteří byli trochu zklamaní, že neměli možnost říct kapela "Ahoj", ale samozřejmě, že to není vždy snadné být rockovou hvězdou. Velké díky všem, kteří ukázali svoji podporu!


Den pokračoval pro kapelu s nespočet interview na hotelu. Před vstupem fanoušci statečně čekali od včerejšího večera. První interview bylo s Kenzou, která dělala rozhovor s kapelou pro MTV. Krátce předtím volali Knappen & Hakim a žádali nás o pomoc. Snažili se volat Kenze, aby "zrušila" svoje interview, ale byla chytrá a neodpovídá na skrytá čísla. Já jsem na druhou stranu byl nápomocný, takže jsem slečně poslal zprávu s "Snaží se tě dovolat z kanceláře, mohlo by to být skryté číslo. Můžeš odpovědět?". Jak jsme očekávali, tak výsledek byl docela zábavný. Kenza nebyla ovšem tak šťastná.
Když interview skončili, tak bylo na čase, aby naši výherci potkali kapelu. Velké gratulace vítězům níže:
- Josefin Jonsson Pettersson z Hallstahammar, která vyhrála v soutěži u Kenzy
- Sofia Andresson ze Stockholmu, která vyhrála Spotify soutěž
- Karin Davidsson z Göteborg, která vyhrála Spotify soutěž
- Jessica Assarsson z Allingsas, která vyhrála v Aftonbladet soutěži
- Saku Urpiola z Södertälje, která vyhrála v Aftonbladet soutěži
- Maria ze Stockholmu, která vyhrála NRJ soutěž
Na místě jsme našli i jiné šťastné tváře. Kenza byla samozřejmě opět na svém místě, ale trochu větším neočekávaným překvapením byl Andy Bell od britských rockerů Oasis, který přišel se synem, dcerou a její kamarádkou. Samozřejmě, že jsme taky pozvali naši milou spolupracovnici Madeleine Engberg z TH švédského street teamu a Mirjam ze švédského fanklubu.
Šťastní lidé s podepsanými věcmi.


Když jsme vyšli ven, tak dav jenom šílel. Měli oči jenom pro jejich hrdinku Kenzu.


source (c) Universal Music